cerealin فرهنگ اسلامی دانشگاه دانشگاه

cerealin: فرهنگ اسلامی دانشگاه دانشگاه رشته های دانشگاهی صنابع متنوع صنایع فرهنگی صنایع اقتصادزا

گت بلاگز همدان پایان فاز نخست بهسازی و تعمیر منزل کشتی همدان

رئیس هیات کشتی همدان از اتمام فاز اول بهسازی و تعمیر منزل کشتی شهرستان همدان خبر داد.

پایان فاز نخست بهسازی و تعمیر منزل کشتی همدان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ رئیس هیات کشتی همدان اظهار کرد: کار بهسازی و تعمیر منزل کشتی همدان از اواسط اسفندماه با اعتبار مصوب 900 میلیون ریال آغازشد و اردیبهشت ماه مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: تعمیر و تجهیز منزل کشتی در سه فاز صورت می گیرد و تصمیم داریم در فاز دوم فضای تمرین قهرمانان از کشتی گیران مبتدی را شروع کنیم و در فاز سوم به عنوان اصلاح سیستم گرمایشی و سرمایشی منزل کشتی و کم کردن مصرف سوخت و هزینه ها هستیم.
محمدرضا پیرودین تصریح کرد: عملیات جداسازی فضای تمرینی قهرمانان از فضای تمرین عمومی شروع شده است و تا یک ماه آینده نیز این پروژه به آخر می رسد.
وی در خصوص پرداخت بدهی های گذشته هیات شهرستان همدان گفت: هیات کشتی همدان بدهی های زیادی طی سال های گذشته به مربیان، داوران و کشتی گیران داشته که متاسفانه با وجود گذشت وقت زیاد از آنها پرداخت نشده است و خوشبختانه با توجه به راهکارهای قانونی و ارتباطاتی که با دستگاههای اجرایی وجود داشت 300 ملیون ریال از بدهی های چند ساله هیات همدان به مربیان و داوران پرداخت شد.
رئیس هیات کشتی همدان اضافه می کند: همدان نیاز به برنامه ریزی دارد و اگر می خواهیم کشتی همدان پیشرفت کند باید اعتبار سازی نیرومند داشته باشیم و بر روی تیم های پایه با جدیت کار کنیم تا بازهم بتوانیم در آینده نفراتی مشابه جمال میرزایی، مصطفی یونسی نیا، محمد سلطانی داشته باشیم.
وی یکی دیگر از برنامه های خود را ایجاد وفاق و همدلی در کشتی همدان دانست و افزود: انسجام و وفاق خوبی در هیات کشتی همدان ایجاد شده است است و کشتی گیران و مربیان می توانند در یک فضای خوب با یکدیگر مسابقه و انسجام داشته باشند و همچنین نقاط ضعف یکدیگر را برطرف کنند.
پیرودین افزود: در حال حاضر 1600 کشتی گیر در دو شهر همدان و مریانج تحت نظر هیات کشتی شهرستان همدان فعالیت می کنند.
رئیس هیات کشتی همدان با بیان اینکه جهت هر مربی پرونده ای در هیات تشکیل شده است است گفت: در حال حاضر همه مربیان دارای پرونده و کارت مربیگری هستند و کشتی گیران هر مربی و مقام های کسب شده است و افتخارات شاگردان او ثبت می شود.
وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد نظم و انظباط و شفافیت مالی در هیئت هستیم افزود: هیات از لحاظ مالی و اداری نظامند شده است است و همه مسائال به خصوص مباحث مالی در هیات براق می باشد.
پیرودین اظهار داشت: کشتی یکی از قدیمی ترین و فراگیرترین ورزش های در بین مردم همدان است و امیدواریم با تربیت کشتی گیران و ورزشکاران دلاور هر روز شاهد پیشرفت و مدال آوری آنان در میادین متفاوت باشیم.
انتهای خبر/ د

عبارات مهم : تعمیر

واژه های کلیدی: تعمیر | همدان | خانه کشتی | هیات کشتی | بهسازی و فضاسازی | ورزش | کارت مربیگری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog