cerealin فرهنگ اسلامی دانشگاه دانشگاه

cerealin: فرهنگ اسلامی دانشگاه دانشگاه رشته های دانشگاهی صنابع متنوع صنایع فرهنگی صنایع اقتصادزا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تغییر مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از معرفی سرمربی تازه

شنیده می‌شود بعد از تعیین و معرفی سرمربی تازه تیم استقلال عوض کردن مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره کلوب برنامه بعدی وزارت ورزش جهت این کلوب است.

تغییر مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از معرفی سرمربی تازه

تغییر مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از معرفی سرمربی جدید

عبارات مهم : سرمربی

شنیده می شود بعد از تعیین و معرفی سرمربی تازه تیم استقلال عوض کردن مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره کلوب برنامه بعدی وزارت ورزش جهت این کلوب است.

به گزارش میزان، به نظر می رسد بعد از تعیین سرمربی تازه استقلال و بر طرف شدن ابهامات در این زمینه، پروژه تغییرات مدیریتی در این کلوب کلید خواهد خورد.

تغییر مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از معرفی سرمربی تازه

هفته گذشته و بعد از تساوی آبی پوشان در ورزشگاه آزادی برابر ذوب آهن، علیرضا منصوریان بالاخره مجبور شد از سرمربیگری این تیم علی رغم میل باطنی اش استعفا بدهد، ولی توصیه قابل توجه اینجاست که طرفداران تیم استقلال زیاد از منصوریان، خواهان برکناری رضا افتخاری از مدیرعاملی این کلوب بودند و به نظر می رسد این توصیه ای است که تمام اعضای هیئت مدیره و وزارت ورزش هم از آن آگاهی دارند.

اعتراض ها به مدیرعامل استقلال البته در شعار هواداران خلاصه نمی شود چون شنیده می شود تعدادی از اعضای هیئت مدیره به شدت از عملکرد افتخاری ناراضی هستند و حتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم در مصاحبه ها و پست هایی که در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر کردند عملا مدیریت را عامل شرایط بحرانی استقلال اعلام کرده و به همین ترتیب و با تخت فشار گذاشتن وزیر ورزش خواهان توضیح قانع کننده مسعود سلطانی فر راجع به بحران استقلال شدند.

شنیده می‌شود بعد از تعیین و معرفی سرمربی تازه تیم استقلال عوض کردن مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره کلوب برنامه بعدی وزارت ورزش جهت این کلوب است.

بعد از اتفاقات هفته گذشته برنامه نود و درگیری و افشاگری هایی که در مناظره ملکی، منصوریان، رحمتی و افتخاری بوجود آمد، وزیر ورزش دو نفر از مدیران کلوب را به وزارتخانه احضار کرد و نسبت به اتفاقات دلواپس کننده و آبروریزی بزرگی که همه شاهد آن بودند به آنها تذکر جدی داد!

مساله بسیار مهم دیگر راجع به مدیرعامل استقلال هم این است که شنیده می شود بازیکنان تیم به شدت از عملکرد و مدیریت افتخاری ناراضی هستند و صدای اعتراض آنها به گوش اعضای هیئت مدیره و وزارت ورزش هم رسیده است.

بد قولی افتخاری در تسویه حساب آبی پوشان، حل نشدن مسئله زمین تمرین که عملا باعث ضرب دیدگی چند بازیکن شد، اوضاع اسفناک رختکن استقلالی ها در محل تمرینات این تیم، نداشتن امکانات اولیه مناسب تمرینی و بسیاری از پرسشها دیگر کمترین بهانه بازیکنان جهت ناراضیتی از عملکرد مدیرعامل کلوب است که نتوانسته ساختار درستی در این زمینه ایجاد کند. ضمن اینکه تصمیم افتخاری جهت کنار گذاشتن مجتبی جباری از استقلال به خاطر انتقادهای این بازیکن از امکانات و شرایط بحرانی داخل تیم، هم یکی دیگر از عواملی است که باعث بی اعتمادی بازیکنان به مدیرعامل کلوب شده است است.

تغییر مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از معرفی سرمربی تازه

در کنار این پرسشها سیاست گذاری اشتباه در بازار نقل و انتقالات ( پرونده فسخ قرارداد یک طرفه با هرایر مگویان – که بدهی های میلیاردی روی دست کلوب گذاشته است) و هم چنین گاف تاریخی در نامه نگاری با کنفدراسیون فوتبال آسیا در پرونده شکایت تیموریان و کاوه رضایی به AFC( مدیران استقلال ابتدا به نهاد حاکم در فوتبال آسیا اعلام کرده بودند هیچ بدهی به این دو بازیکن ندارند ولی با ادامه دار شدن مکاتبات هنگامی که نتوانستند مستنداتی راجع به تسویه حساب با آنها ارائه بدهند، با تهدیدafc مجبور شدند پول آنها راپرداخت و سپس فیش واریزی را جهت کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند تا عملا نشان بدهند اطلاعات اولیه ای که ارائه داده بودند حقیقت نداشت) دیگر مسائلی است که باعث اوج رفتن فشارها روی مدیرعامل استقلال شده است است.

در چنین شرایطی بعد از اینکه سرمربی استقلال تعیین شود، این احتمال وجود دارد که با ساماندهی ترکیب ناقص هیئت مدیره بعد از رفتن محمد حسین قریب ( گفته می شود احتمال دارد شاهد استعفای یکی دو عضو هیت مدیره جهت تقویت ترکیب مدیریتی هم باشیم) تصمیمات جدیدی هم با توجه به اوج گیری انتقادها از عملکرد افتخاری راجع به مدیرعامل کلوب استقلال اتخاذ شود.

شنیده می‌شود بعد از تعیین و معرفی سرمربی تازه تیم استقلال عوض کردن مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره کلوب برنامه بعدی وزارت ورزش جهت این کلوب است.

در این شرایط باید به این عنوان تاکید داشت که هیچ خبر رسمی از سوی اعضای هیئت مدیره، وزارت ورزش و جوانان راجع به برکناری افتخاری اعلام نشده هست. منتهی شواهد و قرائن نشان می دهد که احتمال گزینش مدیرعامل تازه جهت استقلال وجود دارد البته اگر وزارت ورزش و هیئت مدیره تحت تاثیر حامیان افتخاری و مباحث مرتبط با گزینش سرمربی تازه با مصلحت اندیشی مثل فصل قبل از کنار انتقادها و پرسشها مدیریتی کلوب استقلال نخواهند بگذرند!

فعلا تمام تحلیل ها و شواهد و قرائن نشان می دهد مدیریت استقلال هم در آینده با تغییراتی مواجه خواهد شد ولی باید صبر کرد و دید این تحلیل ها و شایعات چه زمانی تبدیل به واقعیت می شود. بدون تردید با اتفاقات رخ داده افتخاری خودش هم نشان داده که هیچ قصدی جهت استعفا ندارد و اعضای هیئت مدیره هم اعلام کرده اند فعلا بحثی راجع به گزینش میرعامل تازه بین آنها انجام نشده است.

تغییر مدیرعامل و بعضی اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از معرفی سرمربی تازه

نکته قابل تامل دیگر راجع به استقلال، لابی سنگین و پیگیری سیاست تخریب مدیران فعلی جهت بازگشت به استقلال است که در هفته های اخیر شکلی جدی تر به خود گرفته هست. این جریان با یک فشار رسانه ای و جلب حمایت بعضی پیشکوستان به دنبال این است که وزارت ورزش را جهت تغییرات در کلوب استقلال و بازگرداندن قدرت به یک مدیر خاص ترغیب کند. منتهی توصیه اینجاست که مدیران وزارت ورزش به خوبی در جریان فعالیت های این جریان خاص در حمایت از مدیر مورد نظر هستند و عملا هیچ نگاه مثبتی روی آنها از سوی مدیران ارشد ورزش کشور عزیزمان ایران وجود ندارد!

واژه های کلیدی: سرمربی | استقلال | افتخاری | استقلال | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog